Tento projekt na podporu zdraví začal v roce 2013. Díky němu je možné v případě potřeby uhradit výdaje spojené s operací nebo léčbou dlouhodobě nemocného dítěte zapojeného do projektu Adopce na dálku®.

Chlapec, který přemohl leukémii, úspěšně absolvoval 1. třídu

Rudolf D´Souza

Přinášíme vám dobrou zprávu o indickém chlapci Rudolfovi, který je od roku 2013 zapojen do vzdělávacího projektu Adopce na dálku® hradecké diecézní Charity.

Pozdrav od Rudolfa z Indie

Rudolf je indický chlapec, který pochází z oblasti Belgaum. V roce 2013 byl zapojen do projektu Adopce na dálku® realizovaném v indickém státě Karnataka.

Chlapci byla 3. února 2015 diagnostikována leukémie a byl okamžitě převezen do nemocnice v Bombay, kde ve středu 11. února 2015 začala nákladná léčba.

Na léčbu se podařilo získat od českých dárců finanční dar v celkové výši 227.060 Kč.

V prosinci loňského roku Rudolf absolvoval celkové vyšetření, kdy lékaři na základě krevních testů potvrdili úspěšnou léčbu leukémie. Rudolf tak s námi mohl letos oslavit své 7. narozeniny.

Nyní chodí do školy a posílá pozdravy všem, kteří ho podpořili finančně i modlitbou.

Slavíme s Rudolfem jeho 7. narozeniny

Dnes 24. 2. Rudolf slaví své 7. narozeniny. Tento indický chlapec, který pochází z oblasti Belgaum, byl jako 4letý chlapec zapojen do vzdělávacího projektu Adopce na dálku®. Tyto narozeniny slaví díky pomoci, která přišla od dárců z České republiky.

Požehnané a radostné Vánoce!

Rodiče Rudolfa nám zaslali vánoční pozdrav s poděkováním všem, kteří se podíleli na pomoci a umožnili tak plynulý a úspěšný průběh léčby.

Můžeme se radovat z úspěšné léčby nemocného Rudolfa

Foto: archiv DCH HK

Koordinátorka sr. Marian a P. Alwyn z indického centra v Belgaum, nám napsali báječnou zprávu. Poslední krevní testy Rudolfa dopadly výborně.

„Začátkem prosince byl Rudolf na kompletním vyšetření a krevní testy má v pořádku. Všichni jsme šťastní, že jsou tu první výsledky, kdy se můžeme radovat z úspěšné léčby leukémie.“

Zdravotní stav Rudolfa se zlepšuje.

Koordinátorka sr. Marian z indického centra v Belgaum, nám napsala radostnou zprávu. Zdravotní stav Rudolfa se zlepšuje. U Rudolfa nadále probíhá léčebná procedura chemoterapie.

Chlapec dostává léčebné látky injekcemi, které obvykle u tak nemocných dětí vyvolávají nežádoucí účinky. Rudolf vnímá vážnost onemocnění, přesto je radostný a šťastný, protože tato léčba mu pomáhá.

Pomoc pro Rudolfa

Adopce na dálku® projekt na pomoc chudým indickým dětem ve vzdělání

Pro nemocného Rudolfa, stoupá naděje, že bude moci podstoupit celý léčebný proces chemoterapií. V pondělí dne 9.3.2015 byla zaslaná do Indie 2. platba ve výši 100 000 Kč.

Rudolf dnes slaví narozeniny

Adopce na dálku® projekt na pomoc chudým indickým dětem ve vzdělání

Dnes 24. 2. Rudolf slaví své 6. narozeniny. Tento indický chlapec, který pochází z oblasti Belgaum, byl jako 4letý chlapec zapojen do vzdělávacího projektu Adopce na dálku®. Nyní, s diagnostikou leukémie, je hospitalizován v nemocnici v Bombay.

Rudolf bude slavit své šesté narozeniny.

Adopce na dálku® projekt na pomoc chudým indickým dětem ve vzdělání

Rudolf je indický chlapec, který pochází z oblasti Belgaum. V roce 2013 byl zapojen do projektu Adopce na dálku® realizovaném v indickém státě Karnatatka.

Chlapci byla 3. 2. 2015 diagnostikována leukémie, a proto byl okamžitě převezen do nemocnice v Bombay, kde začala nákladná léčba.

Pomoc pro malého Rudolfa nemocného leukémií

Adopce na dálku® projekt na pomoc ve vzdělání chudých dětí v Indii

V únoru letošního roku jsme obdrželi zprávu o onemocnění leukémií Rudolfa, indického chlapce, který je jedním z mnoha indických dětí zapojených do projektu Adopce na dálku®.