Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

Pomoc pro malého Rudolfa nemocného leukémií

Pomoc pro malého Rudolfa nemocného leukémií

Adopce na dálku® projekt na pomoc ve vzdělání chudých dětí v Indii

V únoru letošního roku jsme obdrželi zprávu o onemocnění leukémií Rudolfa, indického chlapce, který je jedním z mnoha indických dětí zapojených do projektu Adopce na dálku®.

Malému Rudolfovi byla 3. 2. 2015 diagnostikována leukémie a byl okamžitě převezen do nemocnice v Bombay, kde začala nákladná léčba. Rodiče musí být po celou dobu s chlapcem a pečovat o něho, proto nemohou chodit do práce.

Rudolfovi bude letos v únoru 6 let. Lékaři dávají chlapci velkou šanci na uzdravení, protože nemoc je v počátečním stadiu. Léčba chemoterapií byla u chlapce zahájena ve středu 11. 2. 2015.

Náklady spojené s léčbou Rudolfa budou stát v přepočtu cca 400 000 Kč.

Veřejnost jsme informovali o této události 9. 2. 2015 a od té doby se nám podařilo získat finanční dar v celkové výši 127 060 Kč. Díky pohotovosti a štědrosti lidí jsme mohli v pondělí 16. 2. 2015 zaslat do Indie 1. platbu na úhradu nákladů spojených s léčbou leukémie malého Rudolfa.

Děkujeme Všem, kteří se jakýmkoliv způsobem již zapojili!

Pomoc pro malého Rudolfa

Prosba o pomoc je stále aktuální. Pokud chcete a můžete přispět finančním darem, kontaktujte nás na email: adopce@hk.caritas.cz nebo telefonicky: 495 063 177

Můžete také využít kontaktní formulář.