Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

Pozdrav od Rudolfa z Indie

Pozdrav od Rudolfa z Indie

Rudolf je indický chlapec, který pochází z oblasti Belgaum. V roce 2013 byl zapojen do projektu Adopce na dálku® realizovaném v indickém státě Karnataka.

Chlapci byla 3. února 2015 diagnostikována leukémie a byl okamžitě převezen do nemocnice v Bombay, kde ve středu 11. února 2015 začala nákladná léčba.

Na léčbu se podařilo získat od českých dárců finanční dar v celkové výši 227.060 Kč.

V prosinci loňského roku Rudolf absolvoval celkové vyšetření, kdy lékaři na základě krevních testů potvrdili úspěšnou léčbu leukémie. Rudolf tak s námi mohl letos oslavit své 7. narozeniny.

Nyní chodí do školy a posílá pozdravy všem, kteří ho podpořili finančně i modlitbou.

 

Rudolf se pokusil ve školním roce 2015/2016 chodit do první třídy. Kvůli chemoterapii nastoupil sice se zpožděním, ale učení mu jde a byl i částečně klasifikován. Máme z jeho školních výsledků radost. Rudolf se zotavuje a těší se, že 1. června 2016 nastoupí do 2. třídy.

 

 

Školní výsledky Rudolfa - 1. třída

 

Dopis od Rudolfa - léto 2016

 

Moji drazí dárci, srdečně Vás zdravím.

Jak se Vám daří? Já se mám s Boží pomocí dobře. Chodím do 1. třídy a právě jsem složil závěrečné zkoušky. Snažil jsem se je udělat co nejlépe. Rád chodím do školy. Mám moc rád svoje spolužáky a naši paní učitelku.

Společně s rodiči na Vás pamatujeme v každodenní modlitbě. Ať Vám Bůh žehná a dává zdraví, štěstí a radost. Prosím pamatujte na mě a mé rodiče i nadále v modlitbě.

Velmi Vám děkuji za pomoc a podporu v mé léčbě a vzdělávání. Cítím se mnohem lépe než před tím.

Ještě jednou děkuji. Posílám sladké polibky.

S láskou Váš Rudolf J. D´Souza
(Překlad - kancelář projektu Adopce na dálku®)


Pokud chcete pomoci nemocným lidem v Indii a můžete přispět finančním darem do projektu na odporu zdraví, kontaktujte nás na email: adopce@hk.caritas.cz nebo telefonicky: +420 495 063 177
Můžete také využít kontaktní formulář.

Pomoci můžete i drobným příspěvkem. Jsme vděční za každou pomoc a podporu.

Aktuální stav a informace o průběhu léčby malého Rudolfa můžete průběžně sledovat na facebooku: adopce.dchhk.cz nebo přímo na našich stránkách.