Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

Rudolf bude slavit své šesté narozeniny.

Rudolf bude slavit své šesté narozeniny.

Adopce na dálku® projekt na pomoc chudým indickým dětem ve vzdělání

Rudolf je indický chlapec, který pochází z oblasti Belgaum. V roce 2013 byl zapojen do projektu Adopce na dálku® realizovaném v indickém státě Karnatatka.

Chlapci byla 3. 2. 2015 diagnostikována leukémie, a proto byl okamžitě převezen do nemocnice v Bombay, kde začala nákladná léčba.

V úterý 24. 2. letošního roku bude Rudolf slavit své šesté narozeniny. Největším přáním rodičů i malého Rudolfa je možnost oslavit příští rok sedmé narozeniny. Proto je i naší snahou oslovit všechny, kteří mohou pomoci splnit chlapci toto narozeninové přání.

S pomocí dárců bylo možné odeslat do Indie již 1. splátku na úhradu nákladů spojených s léčbou chlapce. Tento týden se nám ozvali další dárci, kteří věnovali celkem 36 000 Kč, a tím stoupla výše doposud vybrané částky na 163 100 Kč. 

Pomoc pro nemocného Rudolfa neustále přichází, přesto je potřeba získat ještě přibližně 236 900 Kč.

Pokud chcete pomoci splnit přání malého Rudolfa a můžete přispět finančním darem, kontaktujte nás na email: adopce@hk.caritas.cz nebo telefonicky: 495 063 177

Můžete také využít kontaktní formulář.

Aktuální stav získaných finančních prostředků a informace o průběhu léčby malého Rudolfa můžete průběžně sledovat na facebooku: adopce.dchhk.cz

Související články