Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

Rudolf dnes slaví narozeniny

Rudolf dnes slaví narozeniny

Adopce na dálku® projekt na pomoc chudým indickým dětem ve vzdělání

Dnes 24. 2. Rudolf slaví své 6. narozeniny. Tento indický chlapec, který pochází z oblasti Belgaum, byl jako 4letý chlapec zapojen do vzdělávacího projektu Adopce na dálku®. Nyní, s diagnostikou leukémie, je hospitalizován v nemocnici v Bombay.

Jen díky Vám všem, kteří nám pomáháte, přichází stále pomoc pro nemocného chlapce, a s tím i naděje, že chlapec podstoupí celý proces léčby chemoterapií a řadu dalších potřebných léčebných procedur.

Rodiče i chlapec mají velkou radost, že díky neustávající pomoci z ČR mají naději, že se jim splní narozeninové přání oslavit příští rok i sedmé narozeniny.

První platba na úhradu nákladů spojených s léčbou Rudolfa dorazila do Belgaum v pořádku, a v přepočtu přijali 320 825 Rp (Indických rupií). Celkovou částku, kterou je potřeba v Indii uhradit je 1 000 000 Rp, což je přibližně 400 000 Kč.

K dnešnímu narozeninovému dni Rudolfa máme dalších 49 000 Kč. Celková částka, kterou dárci zaslali, je 176 100 Kč.

Pokud chcete pomoci a můžete přispět finančním darem, kontaktujte nás na email: adopce@hk.caritas.cz nebo telefonicky: 495 063 177

Můžete také využít kontaktní formulář.

Pomoci můžete i drobným příspěvkem. Je na dárci, jakou částkou chce přispět. Jsme vděční za každou pomoc a podporu.

Aktuální stav získaných finančních prostředků a informace o průběhu léčby malého Rudolfa můžete průběžně sledovat na facebooku: adopce.dchhk.cz

Související články