Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

Zdravotní stav Rudolfa se zlepšuje

Zdravotní stav Rudolfa se zlepšuje

Koordinátorka sr. Marian z indického centra v Belgaum, nám napsala radostnou zprávu. Zdravotní stav Rudolfa se zlepšuje. U Rudolfa nadále probíhá léčebná procedura chemoterapie.

Chlapec dostává léčebné látky injekcemi, které obvykle u tak nemocných dětí vyvolávají nežádoucí účinky. Rudolf vnímá vážnost onemocnění, přesto je radostný a šťastný, protože tato léčba mu pomáhá.

Tatínek a maminka jsou během celé léčby s chlapcem v Bombay. Tatínek Jagadish navštívil kancelář našich indických partnerů v Belgaum a osobně vyjádřil poděkování za modlitby, pomoc a podporu.

V těchto dnech Rudolf přijímá silnější dávky chemoterapie. Tato poslední fáze léčby je jedna z těch bolestivějších.

Rudolf i rodiče napsali dopis a pár děkovných slov všem dárcům a příznivcům projektu, kteří se zapojili a umožnili chlapci podstoupit léčbu, která mu pomůže překonat nemoc leukémii.


 

 


 


Pokud chcete pomoci a můžete přispět finančním darem do zdravotnického fondu, kontaktujte nás na email: adopce@hk.caritas.cz nebo telefonicky: 495 063 177

Můžete také využít kontaktní formulář.

Pomoci můžete i drobným příspěvkem. Jsme vděční za každou pomoc a podporu.

Aktuální stav a informace o průběhu léčby malého Rudolfa můžete průběžně sledovat na facebooku: adopce.dchhk.cz nebo http://adopce.hk.caritas.cz/nase-zpravy/zpravy-z-nasich-projektu/zdravotnicky-fond/