Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

Vydáváme zpravodaj pro radost

Zpravodaj Adopce na dálku

Jednou za tři měsíce posíláme našim dárcům a příznivcům výběr těch nejzajímavějších zpráv. Ve čtvrtek 14. června jsme rozeslali už čtvrté číslo. Pokud Vám náš zpravodaj nechodí a chtěli byste ho také dostávat, můžete ho začít odebírat.

Věříme, že Vás náš zpravodaj vždy potěší. Budeme s Vámi sdílet radost z toho, co se nám v Indii s Vaší pomocí podařilo. Dále se s Vámi podělíme o příběhy dárců, kteří se během své cesty do Indie setkali s podporovaným dítětem. Ve zpravodaji najdete také další zajímavosti z projektu.

Je možné, že už jste se k odběru zpravodaje přihlásili, přesto Vám nebyl pokaždé doručen. V takovém případě se podívejte, jestli neskončil ve složce spam nebo hromadná/nevyžádaná pošta. Když si naši adresu adopce@hk.caritas.cz přidáte mezi své kontakty, neměly by být příště naše zprávy automaticky označovány za spam. Rozhodně nic nezkazíte, když se k odběru zpravodaje znovu přihlásíte. Samozřejmě se pak můžete zase kdykoliv odhlásit.

Po kliknutí na odkaz níže Vám nejprve přijde potvrzovací e-mail, kde svůj zájem o naše novinky potvrdíte. Budeme Vám vděční, když odkaz pošlete svým známým, které by mohly naše zprávy a příběhy také oslovit.

Přihlásit se k odběru novinek Adopce na dálku®

Související akce

Výstava fotografií a příběhů z Indie (1. 8. 2018 — 30. 9. 2018)