Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

Životní příběh indické dívky Shruthi

Životní příběh indické dívky Shruthi

Díky dárcům projektu Adopce na dálku® mohou děti z indické Karnataky chodit do školy a mají šanci na lepší život. O tom, jaký vliv měla podpora na jejich osud či plány do budoucna se dozvíte ze série videopříběhů, které pro vás připravujeme.

Tyto a další příběhy najdete na webu Adopce na dálku.

 

"Ahoj, jmenuji se Shruthi.
Moji rodiče se jmenují Magendran a Yamuna. Mám dvě starší sestry Preethy a Swethu.

Jsem ráda, že mohu věnovat toto video svým dárcům, Charitě a programu ASHA Charitable Trust.

Mé školní dny byly velmi šťastné. Některé předměty byly velmi jednoduché, jiné velmi obtížné a měla jsem i své oblíbené. V 6. třídě jsem vstoupila do programu ASHA Charitable Trust plná naděje a inspirace. 10. třídu jsem ukončila s vynikajícím prospěchem.

Když jsem šla na střední školu, bylo pro mě velmi obtížné si vybrat z předmětů. Tak mi mé sestry pomohly s výběrem. Můj otec pracoval jako nádeník. Tehdy bylo pro mě a sestry obtížné studovat. O to více, když otec onemocněl a zemřel.

Dárci a ASHA umožnili mně a sestrám dokončit studium. Má sestra dokončila inženýrské studium, druhá sestra a já jsme dokončily bakalářské studium. Stala jsem se nejlepší absolventkou svého ročníku. To vše díky láskyplné podpoře a finanční pomoci, které nám byly poskytnuty.

Nyní pracuji a vydělávám 15 tisíc rupií, a díky tomu mohu pomoci dalším dětem. A do budoucna budu pomáhat, jak jen budu moci, dětem a lidem, kteří jsou ve finanční nouzi. Vaše podpora během těch let byla pro mně velkou motivací a zajistila mi lepší budoucnost.

Velice děkuji programu ASHA Charitable Trust, dárcům a Diecézní charitě Hradec Králové.
Děkuji, děkuji moc všem."

Shruthi, Bangalore 2018

Související články