Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

PODPOŘTE NÁS NÁKUPEM NA INTERNETU

... a to zdarma, bez navýšení ceny nákupu!

Milí přátelé a příznivci Diecézní katolické charity Hradec Králové (dále DCH HK), díky portálu givt.cz můžete naši činnost a projekty podpořit svými nákupy na internetu.

Pokud nakupujete na internetu, můžete nás podpořit samotným nákupem u svého oblíbeného e-shopu. Mezi registrovanými obchody je již řada známých e-shopů a slevových portálů.

Z každé zaplacené objednávky budou odeslána procenta prostřednictvím givt.cz  na činnost DCH HK, a to zdarma, bez navýšení ceny nákupu!

 

JAK NA TO?

Stačí otevřít stránky givt.cz, kde zadáte jméno e-shopu a jméno organizace, kterou chcete svým nákupem podpořit (v našem případě - Diecézní katolická charita Hradec Králové). Takto zahájíte nákup na stránkách vybraného e-shopu, kde nakoupíte tak, jak jste zvyklí, a za běžné ceny.

O nic víc se už nemusíte starat. Částku určenou našemu profilu už pošle sám e-shop. U jednotlivých e-shopu můžete vidět počet procent, které nám budou ze sumy vašeho nákupu odeslány.

Jedinou podmínkou je, abyste nákup zahájili na givt.cz. To lze jednoduše vyřešit pomoci givt aplikace, díky které nikdy nezapomenete nakoupit přes GIVT.

Předem děkujeme všem, kteří si na nás při nakupování na internetu vzpomenou a tak podpoří činnost a projekty Diecézní katolické charity Hradec Králové.

 

Tříkrálová sbírka 2019
Adopce na dálku®