Adopce na dálku®

Pomáháme chudým indickým dětem získat vzdělání

DLOUHODOBÁ PODPORA

JEDNORÁZOVÁ PODPORA

Doprovodné projekty

v chudých oblastech Indie

 

PODPORA VZDĚLÁNÍ
VÝSTAVBA BYDLENÍ
PODPORA ZDRAVÍ

Přednášky, besedy

 

o projektu ADOPCE NA DÁLKU®
a ŽIVOTĚ V INDII

Ravalika chce pečovat o nemocné

RavalikaDcera obyčejného prodavače zeleniny se nedávno vyučila na ošetřovatelku, na indické poměry prý něco nepředstavitelného. S pomocí svých dárců dnes již dvaadvacetiletá Ravalika získala základní vzdělání, úspěšně ukončila studium v oboru ošetřovatelství a v budoucnu by ráda vystudovala ještě management a administrativu.

„Mé jméno je Ravalika a ze všeho nejdřív bych chtěla poděkovat svým milovaným dárcům, kteří mě od dětství podporovali ve studiu. Když byla naše rodina ve finanční tísni, mohla jsem díky projektu Adopce na dálku® chodit do základní školy.

Tatínek doma prodává zeleninu a na tom je závislý celý náš každodenní život. Bohužel mi sám nemohl dopřát dobré vzdělání, ale dárci mi to umožnili. Je to pro mě také motivace pro další studium.

Ve škole mi to naštěstí jde. Vždycky jsem taky měla čistou uniformu a všechny školní pomůcky, které jsem potřebovala. Učitelé nás vedli i ke sportu a náš tým vyhrál první cenu v hodu míčem. Ráda jezdím také na letní prázdninové tábory, odkud máme s kamarády spoustu zážitků.

Studium ošetřovatelství mi hodně rozšířilo obzory a pomohlo i mamince, když byla nemocná. Jen díky podpoře od svých dárců jsem dosáhla takového vzdělání a postavení. Jinak by bylo nepředstavitelné, aby dcera prodavače zeleniny mohla vystudovat na ošetřovatelku.

Děkuji mnohokrát za veškerou pomoc.“

Ravalika /Bangalore – Karnataka/

Adopce na dálku®