Štafeta dobra

15. 12. 2022 - 31. 1. 2023 Jičín – kostel sv. Jakuba Staršího Výstava

Zveme Vás do Jičína, kde v těsné blízkosti jičínského zámku můžete navštívit barokní kostel sv. Jakuba Staršího. V jeho interiéru si můžete prohlédnout naši putovní výstavu "Štafeta dobra". Výstava svými příběhy z Indie navazuje na předchozí dvě výstavy "Za naše úspěchy vděčíme Vám".

Daniel K.

Součástí výstavy je mezi jinými příběhy i poděkování Daniela, který v deseti letech přestal chodit do školy a začal s otcem pást krávy.

Do školy se vrátil díky projektu Adopce na dálku. Dnes je učitelem fyziky na střední škole a společně se svými přáteli založil spolek IGNITE, který pomáhá vzdělávat děti na indickém venkově.

Díky projektu Adopce na dálku® mohou děti z indické Karnátaky chodit do školy a mají šanci na lepší život. Jaké jsou jejich osudy či plány do budoucna a jak naši dárci ovlivnili jejich životy, se dočtete v příbězích, které Vám přinášíme prostřednictvím této putovní výstavy.

12_2022 Jičín - výstava

12_2022 P3 - Jičín