Poděkování indickému příteli
24. června 2020 Z projektu

Poděkování indickému příteli

Ve středu 24. června byl jmenován novým ředitelem ASHA Charitable Trust při arcidiecézi Bangalore P. Martin Anil Kumar. Po pěti letech tak vystřídal P. Patricka, který byl nejen projektovým partnerem, ale stal se i naším přítelem.

P. Patrickovi děkujeme za veškeré úsilí a vytrvalost při realizaci sociálních a vzdělávacích programů. V našich srdcích bude stále rezonovat jeho přátelství, pozitivní přístup, nadšení a laskavost. Těšíme se, že se s ním i v budoucnu budeme setkávat při našich cestách do Indie.

Při této příležitosti předáváme všem dárcům a kolegům pozdravy a poděkování P. Patricka:

"Zasílám srdečné pozdravy všem, kteří se podílí na projektu Adopce na dálku. Jsem vděčný za veškerou Vaši pomoc, vedení a podporu. Od Vás všech jsem se toho hodně naučil. Více než cokoli jiného máte velkorysé srdce. Ať Vám Bůh žehná." P. Patrick

Věříme, že nejen pracovní, ale také přátelský vztah přinese spolupráce s P. Martinem Anilem Kumarem, který dnes převzal pozici ředitele partnerské organizace ASHA Charitable Trust. Jsme rádi, že bude moci navázat na dosavadní práci, se kterou se mohl seznámit v průběhu uplynulého roku jako asistent ředitele.