Alwyn dnes pracuje jako specialista v nadnárodní společnosti
22. června 2022 Příběhy

Alwyn dnes pracuje jako specialista v nadnárodní společnosti

„Jste požehnáním pro mě a mou rodinu.“

Do projektu Adopce na dálku jsem byl přijat v roce 2005 a dárce mě začal podporovat, když jsem byl ve druhé třídě. Tehdy jsem byl příliš malý na to, abych znal projekt do hloubky. Ale měl jsem velkou radost z toho, že někdo ze zahraničí podporuje mé vzdělávání. Až když jsem dospíval, uvědomil jsem si, jak moc mi projekt pomáhá. Dárce mi přispěl nejen na školné, ale také na učebnice, oblečení, obuv atd. Během podpory jsem se účastnil 3-5denních prázdninových táborů a vánočních besídek. Každý rok jsem dostal vánoční dárek, který násobil moji radost z podpory. Díky všem táborům a setkáním bylo moje dětství opravdu krásné a mé sebevědomí sílilo.

V roce 2021 se kvůli Covidu-19 a restrikcím nemohly konat vzdělávací programy, přesto mě dárce ani v těchto nelehkých časech neopustil a finančně podpořil moje vzdělávání. Byli jsme v těžké situaci, ale podpora od dárce mi velmi pomohla.

Alwyn A.

Nyní jsem velmi šťastný, že jsem dokončil bakalářské studium zobrazovacích metod s vyznamenáním a v lednu letošního roku jsem nastoupil do práce u německé nadnárodní společnosti v Hajdarábádu jako aplikační specialista pro magnetickou rezonanci.

Jsem a vždy budu velmi vděčný za Vaši pomoc po celou dobu mého studia. Nikdy nezapomenu na to, že mi ASHA Charitable Trust a Diecézní katolická charita Hradec Králové pomohly stát se tím, kým jsem dnes.

S láskou Vás objímá a děkuje

Alwyn Anto z Bangalore, Indie

Kateřina Gužíková

koordinátorka projektu Adopce na dálku
Tel.: 495 063 175 E-mail: W_BzT34WHaxhTZhaa8FhTj