John pomáhá strádajícím lidem i zvířatům
15. února 2024 Příběhy

John pomáhá strádajícím lidem i zvířatům

„Založil jsem charitativní fond, který pracuje na různých projektech sociálního rozvoje.“

Žádná slova nemohou vyjádřit, jak jsem byl šťastný, když jsem se dozvěděl, že jsem byl vybrán, abyste finančně podpořili mé vzdělávání.  Od té chvíle se změnil můj život. Slovy nedokážu vyjádřit, jak moc si Vaši pomoci vážím. Děkuji vám z celého srdce.

Třináct let jste podporovali mé vzdělání a nyní mohu podporovat ostatní, kteří to potřebují. V roce 2015 jsem získal bakalářský titul v oboru telekomunikace. Jsem seniorní softwarový inženýr a pracuji na plný úvazek v soukromé firmě v Bangalore.

Mou vášní vždy bylo pomáhat a podporovat lidi v nouzi. Po dokončení studií, jsem se chtěl odvděčit společnosti za pomoc, kterou jsem od Vás obdržel. Proto jsem založil charitativní fond „Široce otevřená náruč“, který pracuje na různých projektech sociálního rozvoje. Pracujeme ve více než 300 okresech v Indii a jsme spojeni s více než 500 vysokými školami po celé Indii.

Pracujeme především v 5 iniciativách:

• Červený kruh - celoindický program dárcovství krve u lidí
  • Červené ocásky - celoindický program dárcovství krve u zvířat
  • Santhrupthi - hospodaření s nadbytečnými potravinami
  • Pohádkové ocásky - adopce zvířat a péče o ně
  • Jsem písař - pomoc zrakově postiženým studentům při psaní zkoušek

V tom, čemu se dnes věnuji, mě velmi inspirovali koordinátoři dárcovského programu i setkání a tábory, které pro nás organizovali.

Nyní jsem šťastný jak z osobního, tak z profesního hlediska. A těší mě, že dělám něco, co mnozí nedělají.  Rodina a přátelé mi vždy byli velkou oporou a to je zdrojem energie pro fungování programů našeho fondu.

Ještě jednou moc děkuji a ujišťuji vás, že se za vás budu modlit. Jsem na vás hrdý, že děláte naši společnost lepším místem k životu. Děkuji Vám.

John Calvin, Bangalore - Indie