Technik výrobní kvality Lynn se chce dál rozvíjet ve svém oboru
1. února 2024 Příběhy

Technik výrobní kvality Lynn se chce dál rozvíjet ve svém oboru

„Dohlížím na kvalitu výroby a také se starám o účetnictví ve firmě.“

Chci poděkovat dárci a koordinátorům projektu za štědrost a laskavost, kterou mi projevili podporou mého vzdělávání. Jsem jim velmi vděčný za štědrost a vytrvalou finanční podporu, díky které jsem úspěšně dokončil své vzdělání.

S radostí mohu napsat, že pracuji jako technik výrobní kvality ve společnosti zaměřené na výrobu filtrů k čištění potravinářského oleje. Pečuji o kvalitu výroby a také se starám o účetnictví ve firmě. Pracuji osm hodin denně a v případě potřeby i více. Dohlížím na práci až 30 zaměstnanců, což mě baví. Bydlím asi 500 kilometrů od domova. Protože je to odtud k rodičům příliš daleko, navštěvuji je jen každý druhý měsíc.

Moc bych si přál pokračovat ve studiu na dobré univerzitě v zahraničí a získat další znalosti a zkušenosti. Snad se mi v budoucnu naskytne příležitost.

Moje rodina i já jsme velmi vděční a každý den se modlíme za dárce a jeho rodinu. Nikdy nezapomenu na dárky, přání a dopisy od dárce k mým narozeninám.

Lynn D´Souza, Bangalore - Indie
(na překladu spolupracoval: Lukáš Menda)