Po smrti bratra šel do sebe a uvědomil si své povinnosti.
17. května 2021 Příběhy

Po smrti bratra šel do sebe a uvědomil si své povinnosti.

"Nyní stojím na vlastních nohou a mohu tak pomáhat své rodině a to jen díky rodině z Česka."

(České titulky můžete zapnout v nastavení videa.)

Ahoj, jsem Stephen Raj. 

Nejdříve ze všeho chci poděkovat mým dárcům z Charity Hradec Králové, kteří mi pomohli ve spolupráci s ASHA Charitable Trust. 

Když jsem byl v 7. třídě, můj bratr onemocněl rakovinou krve a této nemoci podlehl. Po smrti bratra jsem šel do sebe a uvědomil si své povinnosti. Hodně jsem přemýšlel a poslední tři roky základní školy jsem se začal pořádně učit. Desátou třídu jsem ukončil s vyznamenáním. Pak na indické národní akademii jsem absolvoval dva ročníky předuniverzitního kurzu s 82% úspěšností. Na stejné akademii jsem pokračoval ve svém studiu. V roce 2017 jsem dokončil bakalářské studium v oboru vedení obchodu, které jsem zvládl na 75 %.

Nyní stojím na svých vlastních nohou. Získal jsem zaměstnání ve společnosti Nandi Toyota. Je to japonská automobilka. Jsem šťastný, že mohu říct, že jsem byl úspěšným studentem. Nyní stojím na vlastních nohou a mohu tak pomáhat své rodině a to jen díky rodině z Česka.

Děkuji dárcům z Charity Hradec Králové, sestrám z ASHA Charitable Trust a arcibiskupovi Bernardu Morasovi. Děkuji vám mnohokrát.

Stephen Raj z Bangalore, Indie