Vijay byl jedním z podporovaných dětí, kterým se splnil sen!
29. června 2020 Příběhy

Vijay byl jedním z podporovaných dětí, kterým se splnil sen!

„Nikdy nezapomenu.”

Pocházím z pětičlenné rodiny a moji sourozenci si mohli dovolit pouze základní vzdělání. Rodiče po celou dobu zápasili se špatnou finanční situací. Neměli jsme na vlastní bydlení ani základní vybavení. A já jsem snil o tom, že se stanu inženýrem.

Jen díky Vaší pomoci jsem mohl absolvovat celou základní školu a dvouletý předuniverzitní kurz. Během studií jsem byl dokonce přes pět let kapitánem fotbalového družstva a vyhráli jsme spoustu trofejí a medailí. Později se mi podařilo získat titul bakalář v oboru počítačové aplikace. Věřím, že magisterské studium absolvuji také úspěšně.

Jen s Vaší pomocí jsem překonal překážky na cestě za vzděláním. Nikdy nezapomenu na veškerou pomoc, kterou jsem od Vás obdržel. Udělám vše, co je v mých silách, abyste mohli být na mě hrdí.

Váš Vijay Prabhakaran z Bangalore, Indie

Kateřina Gužíková