Letošní rozesílání dopisů dárcům proběhne jinak
10. srpna 2020 Pandemie v Indii

Letošní rozesílání dopisů dárcům proběhne jinak

Rozesílání letních dopisů od indických dětí, na které se už jistě těšíte, bude letos komplikovanější než v předchozích letech. Indická pošta sice přijímá příchozí zásilky ze zahraničí, zůstává však omezeno odesílání zásilek mimo Indii.

Pro naše indické koordinátory letos nesmírně obtížné získat od všech dětí letní dopisy, vysvědčení a fotografie. Dělají však vše, co je v jejich silách, aby nám mohli dopisy poslat alespoň v elektronické podobě.

Všechny dopisy a fotky indických dětí, které obdržíme, Vám budeme průběžně rozesílat. Může se stát, že na část dopisů budeme čekat delší dobu, protože některé rodiny žijí v hůře dostupných oblastech. Navíc některé školy doposud nevystavily dětem vysvědčení za uplynulý školní rok. Je možné, že Vám ho budeme moci poslat až společně s lednovým dopisem. Prosíme Vás o trpělivost a shovívavost.

Archív DCH HK - ilustrativní foto 2019

Mgr. Vojtěch Homolka